2014 08 01

Vandens paruošimo kompleksas VKG ENERGIA OU sėkmingai perduotas eksploatacijai

viru-keemia-grupp-video-cover-digiinfo-systems.png (thumb, 155x71)Jurby WaterTech International sėkmingai atliko unikalaus įrenginių komplekso projektavimą, gamybą ir tiekimą objektui „Šiaurės termofikacinė elektrinė“ (Kochtla Jarvėje, Estija). Objektas perduotas eksploatacijai, po to pasirašytas perdavimo eksploatacijai aktas. Reikia pabrėžti, kad technologiskai sudetingas ir dideles apimties projektas  igyvendintas per maksimaliai trumpa laika, tai yra nuo projektavimo iki paleidimo į eksploataciją praėjo vos 10 mėnesiai.

Pagal pardavimų, marketingo ir serviso skyriaus vadovės Giedrės Naujokaitytės žodžius, šiam projektui buvo sukurta nestandartinė įranga, dėl ko buvo reikalingi papildomi resursai.

“Kadangi užsakovo pateikta užduotis buvo unikali, mes turėjome parinkti nestandartinį sprendimą. Bet rezultatas dar kartą įrodė, kad mūsų įmonės specialistai pasiruošę bet kokiems iššūkiams ir sugeba atlikti bet kokio sudėtingumo užduotį. Mes didžiuojamės atliktu darbu ir džiagiamės dar viena galimybe sukurti naują individualų sprendimą”, - sako Pardavimų, marketingo ir serviso skyriaus vadovė.

Mūsų kompanijos bendradarbiavimas su bendrove VKG Energia OU tęsiasi jau 11 metų. Jurby WaterTech International vykdo korekcinį katilų vandens apdirbimą, naudodama technologiją JurbySoft, o taip pat teikia serviso paslaugas.

 

Daugiau apie projekta >>>

Nuotraukų galerija >>>