2020 11 09

Tęsiasi Jurby WaterTech International ir Stepnogorsko Termofikacinės elektrinės (TE) bendradarbiavimas

stepnogorskaya.jpg (regular, 185x161)Kompanija Jurby WaterTech International pristatė medžiagas ir įrangą, skirtą Stepnogorsko TE (Stepnogorskas, Kazachstano Respublika) atvirkštinio osmoso įrenginio remontui ir priežiūrai, o po to į objektą buvo išsiųsti Jurby WaterTech International serviso tarnybos specialistai atlikti įprastinės vandens ruošimo komplekso techninės priežiūros darbų Stepnogorsko Termofikacinėje elektrinėje.

Techninė priežiūra būtina norint teisingai ir kokybiškai eksploatuoti įrangą, taip pat padidinti jos tarnavimo laiką. Be to, techninė priežiūra leidžia laiku nustatyti būsimus gedimus ir imtis prevencinių priemonių tam, kad būtų išvengta ekstremalių situacijų.

Ilgalaikis įmonių bendradarbiavimas prasidėjo dar 2007 metais, kai Jurby WaterTech International sėkmingai suprojektavo, pagamino, pristatė vandens ruošimo įrangą, skirtą tiekti vandenį 150 m3/h galingumo aukšto slėgio katilams, ir atliko jos paleidimo-derinimo bei perdavimo eksploatuoti darbus.

Trumpa informacija apie įmonę Stepnogorsko TE.
Motininė bendrovė, valdanti Stepnogorsko TE, yra RAB „Jet-7“, užsiimanti šilumos ir elektros gamyba gyventojams ir įmonėms Stepnogorsko mieste, Kazachstano Respublikoje. RAB „Jet-7“ priklauso termofikacinė elektrinė, šildymo sistemos tinklai, vandens valymo įrenginiai.