2012 01 19

Tęsiasi bendradarbiavimas su stambiausia trąšų gamintoja Baltijos šalyse

achema_1.jpg (regular, 400x400)Tarptautinės chemijos inžinerijos bendrovės „Jurby WaterTech International“ bendradarbiavimas su stambiausia Lietuvoje ir Baltijos šalyse azotinių trąšų ir kitų cheminių produktų gamintoja AB „Achema“ (AB „Achema“, Jonava, Lietuva) prasidėjo 2005 metais.

Sėkmingas bendradarbiavimas tęsiasi. Buvo pasirašyta sutartis aušinimo sistemų stabilizaciniam apdorojimui, naudojant apdorojimo reagentais technologiją „JurbySoft“. Verta pastebėti, kad gerų mūsų bendrovės darbo rezultatų per visą bendradarbiavimo laikotarpį su bendrove AB „Achema“ dėka, „Jurby WaterTech International“ 2012 metais šioje bendrovėje padidino apdorojamų aušinimo sistemų skaičių.

Be to, 2006 metais bendrovės „Jurby WaterTech International“ specialistai sėkmingai atidavė eksploatuoti vandens paruošimo kompleksą „AquaHard“, skirtą vidutinio ir aukšto slėgio garo katilų maitinimui.

Papildoma informacija: bendrovė AB „Achema“ yra stambiausia azotinių trąšų ir kitų cheminių produktų gamintoja Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis - azotinių trąšų, trąšų mišinių, skystų trąšų kambariniams ir lauko augalams ir kitų produktų gamyba. Įmonės dirbančiųjų skaičius - daugiau kaip 1 600 darbuotojų.