2012 11 09

Maskvoje buvo svarstoma Rusijos vandens ūkio plėtros strategija

img_1799.jpeg (regular, 500x334)Lapkričio 6-7 dienomis Maskvoje vyko trečiasis Tarptautinis forumas „Švarus vanduo“, kurį organizavo nekomercinė bendrija «Российское водное общество» (Rusijos vandens draugija), remiant Rusijos Federacijos Federalinio susirinkimo Federacijos tarybai ir Rusijos Federacijos vyriausybei.
Forumo darbe dalyvavo Jurby WaterTech International Prezidentas ir CEO Viktor Redko bei kompanijos direktorių tarybos pirmininkas Vladimir Jelagin. Renginio metu kompanijos vadovai susitiko su Rusijos vandens kanalų vadovais, taip pat apsilankė kartu su forumu vykusioje parodoje. Kaip pažymėjo Viktor Redko, šis forumas tapo puikia informacine platforma, nuomonių pasikeitimo ir rinkos plėtros supratimo vieta.

Forume pranešimus skaitė ministerijų vadovai, buvo pristatyta vandens ūkio plėtros strategija, aptariami įstatyminės bazės atnaujinimo, tobulinimo, privačių investicijų pritraukimo klausimai. Forumo darbe dalyvavo virš 1700 žmonių iš 35 šalių, tame tarpe iš Rusijos – valstybinės valdžios federalinių įstaigų vadovai, daugiau kaip 65 RF subjektų atstovai.