2015 01 23

Jurby WaterTech International žengia į Irako rinką

iraq-mmap-md.png (thumb, 147x104)Kompanija Jurby WaterTech International sudarė sutartį dėl atbulinės osmozės JurbyFlow ir ultrafiltravimo SEPART komplekso tiekimo pagal projektą Irake. Užsakovas – viena iš pagrindinių šio regiono metalurgijos kompanijų. Mūsų kompanija atliks visą darbų spektrą: projektavimą, gamybą, paleidimo-derinimo ir vandens ruošimo komplekso perdavimo eksploatuoti darbus. Planuojama, kad projektas Irakui bus baigtas 2015 metų gegužės pabaigoje.

 Jurby WaterTech International atstovų žodžiais tariant, šiuo metu kompanijos plėtros vektorius nukreiptas į MENA regioną (lietuviškai ARŠA – Artimieji Rytai ir Šiaurės Afrika), todėl įžengimas į Irako rinką buvo plėtros strategijos dalis.

„Dabartinis projektas Irake, o taip pat projektai, kuriuos mes vykdome savo Užsakovams Saudo Arabijoje ir Egipte, yra Jurby WaterTech International verslo plėtros dalis  MENA šalyse. Mūsų kompanija – tarptautinė, todėl įžengimas į Artimųjų Rytų ir Afrikos rinkas buvo tik laiko klausimas. Mes turime pakankamai patirties, žinių ir galimybių, kad Užsakovui iš bet kurios pasaulio šalies galėtume pasiūlyti kokybiškas vandens ruošimo paslaugas ir produktus. Mus džiugina tai, kad mumis pradeda pasitikėti ne tik „naminių“, bet ir  rytų rinkų klientai, kur Užsakovai yra ypač reiklūs kompanijos profesionalizmui ir produktų bei paslaugų kokybei“, – komentuoja Jurby WaterTech International Marketingo ir viešųjų ryšių direktorius Nikolaj Gurskij.