2017 11 13

Jurby WaterTech International sudalyvavo tarptautinėje vandens technologijų parodoje Aquatech Amsterdam2017

20171110amsterdamaquatechlogo.jpg (thumb, 104x104)

Jurby WaterTech International sudalyvavo tarptautinėje vandens technologijų parodoje Aquatech Amsterdam2017, vykusioje nuo Spalio 31 iki Lapkričio 03, 2017 m.

Aquatech Amsterdam yra pirmaujanti tarptautinė paroda, skirta tokiems svarbiems šiuolaikiškiems gyvenimo procesams kaip: geriamojo ir pramoninio vandens paruošimas bei valymas, taip pat nuotekų ir kanalizacijos vandens valymas nuo kenksmingų priemaišų.

Per 50 egzistavimo metų Aquatech tapo pasauliniu kokybės standartu. Šiomis dienomis su šiuo prekės ženklu organizuojamos parodos Meksikoje, Kinijoje ir kasmet Jungtinėse Amerikos Valstijose kartu su gerai žinoma šioje srityje Šiaurės Amerikos vandens kokybės asociacija.

Parodos programa suteikia išsamią naujausių pokyčių apžvalgą: vandens valymo, transportavimo ir sandėliavimo, procesų kontrolės ir technologinių procesų automatizavimo srityse. Lygiagrečiai su programa vyksta įvairūs teminiai seminarai, pristatymai, konferencijos, kuriuose dalyviai aptaria aktualias problemas.

Renginys vyksta kas dvejus metus nelyginiais metais. Organiatoriai paaiškina, kad lyginiais metais ir taip yra nemažai tokio pobūdžio parodų, o nelyginiais metais analogų  Aquatech Amsterdam nėra.

Kiekvieną kartą Aquatech Amsterdam stiprina savo poziciją kaip pirmaujanti pasaulyje vandens technologijų srityje paroda. Šiamet parodoje dalyvavo virš 950 dalyvių, 21000 lankytojų iš 140 šalių, 4500 dalyvių darbuotojų.

Parodoje eksponuojami produktai:

  • Vandens transportavimas ir sandėliavimas: siurbliai, vamzdžiai, vožtuvai, rezervuarai;
  • Naudojimas: vandens aušintuvai, filtrai, išpilstytas vanduo buteliuose;
  • Nuotekų valymas: membraninis filtravimas, cheminis vandens valymas, drenažo įranga;
  • Automatizuotos technologijos: vandens filtravimo kontrolės įranga, kompiuterių programinė įranga.