2015 06 30

Jurby WaterTech International perdavė eksploatuoti projektą pačiai didžiausiai Lietuvos elektrinei

le_logo_coloured.jpg (thumb, 155x65)Jurby WaterTech International baigė vykdyti projektą „iki rakto“ AB „Lietuvos energijos gamyba“ (Elektrėnų m., Lietuva). Mūsų kompanijos specialistai atliko pilną kompleksą darbų pagal projektą “Lietuvos elektrinės cheminio vandens valymo įrenginių vandens tiekimui į kombinuoto ciklo bloką įrengimas“. Vandens paruošimo įrenginiai buvo suprojektuoti ir pagaminti kompanijos gamybinėje bazėje Kauno mieste.

„Jurby WaterTech International realizavo ne vieną projektą Lietuvos teritorijoje. Tačiau, projektas Lietuvos elektrinei tikrai išsiskiria savo unikalumu. Visi sumontuoti mechanizmai, įskaitant cheminių reagentų dozavimo procesus, automatizuoti 100 procentų, ir tai Lietuvoje buvo atlikta pirmą kartą“, - komentuoja Jurby WaterTech International Pardavimų, marketingo ir serviso skyriaus direktorė Giedrė Naujokaitytė.

Lietuvos elektrinė yra pati didžiausia Lietuvoje šiluminė elektrinė, taip pat Lietuvos energetikos sistemos pagrindinė elektrinė. Bendra elektrinės galia 2255 MW.