2012 11 08

Jurby WaterTech International dalyvauja renginyje „Naftos perdirbimo ir dujų chemijos pramonė Rusijoje ir NVS šalyse“

wra_clarion.gif (regular, 186x115)Kompanijos Jurby WaterTech International Prezidentas bei CEO Viktor Redko ir technikos mokslų kandidatas  kompanijos Inžinerijos padalinio direktorius Dmitrij Repin dalyvaus Romoje rengiamame XVI Tarptautiniame susitikime prie apskritojo stalo „Naftos perdirbimo ir dujų chemijos pramonė Rusijoje ir NVS šalyse“.

XVI Tarptautiniame susitikime prie apskritojo stalo „Naftos perdirbimo ir dujų chemijos pramonė Rusijoje ir NVS šalyse“ susirinks valstybinių ir privačių naftos bendrovių, naftos perdirbimo ir naftos chemijos gamyklų vadovai, inžinerijos ir technologinių bendrovių atstovai iš NVS ir daugiau kaip 36 pasaulio šalių. Organizatorių manymu, 2012 metais laukiama virš 300  delegatų iš daugiau kaip 180 bendrovių iš Rusijos, NVS ir viso pasaulio.

Pažymėtina, kad Jurby WaterTech International aktyviai dalyvauja modernizuojant Rusijos ir NVS naftos perdirbimo ir dujų chemijos pramonės įmones. Šiuo metu vykdomi keleto stambių  vandens ruošimo kompleksų gamybos projektų darbai tokiems objektams kaip  Газпром Нефть Московский НПЗ (Gazprom Maskvos naftos perdirbimo gamykla), Карпатнефтехим–Лукор (Karpatneftechim-Lukor),   Антипинский НПЗ (Antipinsko naftos perdirbimo gamykla) ir kt. Mūsų kompanijos atliktų darbų sąraše – visa eilė sėkmingai įvykdytų stambių šios srities projektų.

Šis renginys taps svarbiausių klausimų, susijusių su Rusijos ir NVS naftos perdirbimo ir dujų chemijos pramonės įmonių vystymu ir modernizavimu, naujų gamybinių objektų statyba, o taip pat įmonių konkurencingumo kėlimu, didinant energetinį efektyvumą bei gerinant perdirbimo ir produkcijos kokybę, svarstymo vieta.