2011 02 17

Baigėsi 15-oji tarptautinė paroda AQUA-THERM MOSCOW 2011 (fotoreportažas)

Paroda AQUA-THERM MOSCOW – ypatingas įvykis pramonės sektoriuje, susijusiame su šildymo ir ventiliacijos įranga, sanitarine technika, vandens tiekimu, oro kondicionavimu bei baseinų, saunų ir SPA įranga. Reikšmingiausios ir stambiausios sektoriaus parodos bei renginiai visuomet sulaukia tarptautinės inžinerinės kompanijos Jurby WaterTech International dėmesio – mūsų kompanija yra nuolatinė tokių parodų dalyvė.
Minimoje parodoje kompanijos Jurby WaterTech International Komponentų padalinys pristatė savojo gamybos padalinio naujienas:  filtracijos procesų 30 ir 36 colių skersmens  korpusus AquaShell.

Kompanijos Jurby WaterTech International Komponentų padalinio direktorius Tomas Jankauskas pasakoja:  „Ką tik pasibaigusi paroda yra pirmoji paroda, kurioje kompanija dalyvauja 2011 metais. Tačiau dėl to, kad tai pirmoji paroda, jai netiko patarlė „pirmas blynas prisvyla“. Preliminariais skaičiavimais, mūsų stendą aplankė ir su mūsų specialistais pabendravo daugiau nei 600 lankytojų. Ir tarp mūsų lankytojų nebuvo nė vieno, kuris turėtų priekaištų dėl mūsų produkcijos kokybės“.

Mūsų tinklapio foto galerijoje pateikiame fotoreportažą iš parodos AQUA-THERM MOSCOW 2011. 

Daugiau informacijos apie parodą AQUA-THERM MOSCOW 2011 galite rasti parodos interneto adresu http://www.aquatherm-moscow.ru/